logo utylizacja

PPHU EKOPROD spółka
z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.

Koskowice 72, 59-241 Legnickie Pole
tel. 076/866 34 15
fax 076/852 36 34
e-mail: ekoprod@utylizacja.legnica.pl

Witamy na stronie firmy EKOPROD

Działamy sprawnie i terminowo. Nie boimy się utrudnień ani inżynieryjnych wyzwań. Wspomagamy merytorycznie naszych partnerów w zakresie gospodarki odpadami i przepisów ochrony środowiska.

Gospodarka odpadami

Neutralizacja kwasów i zasad, unieszkodliwianie odpadów oraz czyszczenie separatorów

W zakresie naszej działalności wykonujemy:


Kompleksowa gospodarka odpadami

Od początku istnienia naszej firmy wszystkie jej działania ukierunkowane są na ochronę środowiska. Główną profilem działalności Ekoprod jest kompleksowa gospodarka odpadami. Wychodząc naprzeciw potrzebom wszystkich Klientów, zajmujemy się profesjonalnym unieszkodliwianiem odpadów, w tym również materiałów niebezpiecznych oraz czyszczeniem separatorów. Specjalizujemy się także w neutralizacji kwasów i zasad.

Wysoki standard technologiczny, będący największym atutem naszej działalności, umożliwia sprawne usuwanie odpadów i substancji niebezpiecznych w warunkach w pełni bezpiecznych dla środowiska. Dzięki wykfalifikowanym i przeszkolonym pracownikom, posiadającym bogate doświadczenie zawodowe, możemy Państwu zaoferować usługi takie jak neutralizacja kwasów i zasad, a także czyszczenie separatorów i instalacji przemysłowych na najwyższym poziomie. Można śmiało powiedzieć, że nasza firma jest sprawdzonym i niezawodnym partnerem, gotowym na każde wezwanie Klienta. Jesteśmy otwarci na potrzeby najbardziej wymagających kontrahentów. Tak więc, jeśli interesuje Państwa profesjonalne unieszkodliwianie odpadów, neutralizacja kwasów i zasad lub czyszczenie tłuszczowników - serdecznie zapraszamy do kontaktu.

 
Ekoprod -Odpady - kompleksowa obsługa przedsiębiorstw