logo utylizacja

PPHU EKOPROD
Jarosław Szczucki i Spółka spółka jawna

Koskowice 72, 59-241 Legnickie Pole
tel. 076/866 34 15
fax 076/852 36 34
e-mail: ekoprod@utylizacja.legnica.pl

Witamy na stronie firmy EKOPROD

Działamy sprawnie i terminowo. Nie boimy się utrudnień ani inżynieryjnych wyzwań. Wspomagamy merytorycznie naszych partnerów w zakresie gospodarki odpadami i przepisów ochrony środowiska.

Gospodarka odpadami

kwasów i zasad, unieszkodliwianie odpadów oraz czyszczenie separatorów

W zakresie naszej działalności wykonujemy:


Od początku istnienia naszej firmy wszystkie jej działania ukierunkowane są na ochronę środowiska. Główną profilem działalności Ekoprod jest kompleksowa gospodarka odpadami. Wychodząc naprzeciw potrzebom wszystkich Klientów, zajmujemy się profesjonalnym unieszkodliwianie odpadów w tym również materiałów niebezpiecznych oraz czyszczeniem separatorów. Specjalizujemy się także w neutralizacji odpadów w postaci kwasów i zasad.

Wysoki standard technologiczny, będący największym atutem naszej działalności, umożliwia sprawne usuwanie odpadów i substancji niebezpiecznych w warunkach w pełni bezpiecznych dla środowiska. Dzięki wykfalifikowanym i przeszkolonym pracownikom, posiadającym bogate doświadczenie zawodowe, możemy Państwu zaoferować usługi takie jak neutralizacja kwasów i zasad, a także czyszczenie separatorów na najwyższym poziomie. Można śmiało powiedzieć, że nasza firma jest sprawdzonym i niezawodnym partnerem, gotowym na każde wezwanie Klienta. Jesteśmy otwarci na potrzeby najbardziej wymagających kontrahentów. Tak więc, jeśli interesuje Państwa profesjonalne unieszkodliwianie odpadów, neutralizacja kwasów i zasad lub czyszczenie separatorów - serdecznie zapraszamy do kontaktu.

 
Odpady - utylizacja - kompleksowa obsługa przedsiębiorstw